Menu
Formy płatności

W zależności od wartości zamówienia, wybranej formy dostawy i własnych preferencji, możesz wybrać jeden z następujących sposobów płatności:

  • Przelew - wpłaty należy dokonać na numer rachunku bankowego: mBank 11 1140 2004 0000 3702 7504 3419 , który także przekażemy Ci w wiadomości email potwierdzającej przyjęcie zamówienia. Przelew możesz zrealizować przez Internet, na poczcie lub w banku. Po zaksięgowaniu wpłaty na naszym koncie, rozpoczniemy realizację zamówienia.
  • Pobranie - płacisz gotówką przy odbiorze towaru (kurierowi, listonoszowi lub w oddziale Poczty Polskiej - w zależności od metody dostawy). Ta metoda płatności wiąże się z wyższą opłatę za realizację zamówienia, która nie występuje w przypadki innych opłat.
  • Płatność elektroniczna - najbardziej wygodny i bezpieczny sposób dokonania wpłaty za pośrednictwem Internetu. W naszym sklepie wykorzystujemy system płatności Cashbill, do którego zostaniesz przekierowany w celu dokonania płatności. Cały proces odbywa się szybko i bezpiecznie – wybierasz swój bank i dokonujesz opłaty.

 

System Cashbill obsługuje bezpieczne transakcje:

  • Przelewy - lista obsługiwanych obecnie banków (Alior Bank, Bank Millenium, Bank Nowy BFG, Bank Ochrony Środowiska, Bank PEKAO, PKO BP, Bank Pocztowy, BNP Paribas, Credit Agricole, Getin Bank, Idea Bank, INGm Inteligo, mBank, Nest Bank, Plus Bank, Santander Bank, T-Mobile Usługi Bankowe, Bank Spółdzielczy (PBL), Bank Spółdzielczy w Brodnicy (PBL), BLIK, BRE Bank, Citi Bank Handlowy, Envelo Bank, neoBank, Noble Bank, Toyota Bank) dostępne po wyborze tej formy płatności na etapie zamówienia,
  • inne - Dowolny przelew, Wydrukuj i Zapłać.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl